Powrót

Natalie Imbruglia

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Natalie Imbruglia

Natalie Jane Imbruglia urodziała się 4 lutego 1975 roku w Sydney. Jest piosenkarką i aktorką. Jej ojciec jest Włochem, matka Australijką. Natalie dorastała w Nowej Południowej Walii. Podobnie jak Jason Donovan i Kylie Minogue, rozpoczęła karierę jako aktorka w serialu "Sąsiedzi".
Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od singla "Torn", wydanego w 1997 roku, a jej płyta "Left of the Middle" została sprzedana w ponad 6,5 mln egzemplarzy. Z tej płyty pochodzą hity takie jak "Big Mistake", "Wishing I was there" i "Smoke". W 2001 roku powróciła z płytą "White Lilies Island".
Natalie wzięła udział w kilku projektach muzycznych. Nagrała cover piosenki "Never tear us apart" z Tomem Jonesem na jego album "Reload", piosenkę "Cold air" na soundtrack filmu "I twoją matkę też" oraz singel "Identify" na ścieżkę dźwiękową do amerykańskiego thrillera "Stygmaty".
Imbruglia powróciła do aktorstwa w 2002 roku. Wystąpiła u boku Rowana Atkinsona w filmie "Johnny English". Film zarobił 160 mln $ na całym świecie.
31 grudnia 2003 roku Natalie wyszła za mąż za swojego wieloletniego przyjaciela Daniela Johnsa, wokalistę zespołu Silverchair.
W kwietniu 2005 roku Imbruglia wydała swoją trzecią płytę "Counting Down The Days". Pierwszym singlem z tej płyty został utwór "Shiver". Płyta zadebiutowała na 1 miejscu w Wielkiej Brytanii. Mimo to, płyta sprzedała się tylko w około 500 tysiącach egzemplarzy na świecie.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online