Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Neo
 Neo to trio chłopaków, którzy marzą o podboju rynku muzycznego. Czy mają na to szansę, to okaże się już wiosną 2015, kiedy ukaże się w sprzedaży ich debiutancki album pt. „Dreamers”.
W skład zespołu wchodzi Matti, Nico i Phil. Poznali się na warsztatach dzięki ufundowanemu przez IQ ART Music i Warsztat Głosu stypendium.
"Wchodzimy do studia, pracujemy z Affkiem i Zybim świetnymi muzykami. Nagrywamy własne kawałki, jest mega - Phil" 
Mateusz Matti Jakubiec - jak sam zaznacza stawia wszystko na jedną kartę i nie boi ryzykować by spełnić marzenia. Mimo, że nie było łatwo przeprowadził się z Górnego Śląska do Warszawy i wywalczył sobie role w kultowych musicalach „Romeo i Julia” oraz „Metro” (Teatr Buffo). Wygrał castingi do drużyny Piotra Rubika w telewizyjnym show "Bitwa na głosy".
Swoim talentem zachwycił też Krzyśka Wojciechowskiego z "Warsztat Głosu" dzięki czemu otrzymał stypendium i poznał Nico i Phila.
 
Filip Phil Habowski - pochodzi z Bielska-Białej. Mimo, że nie uczęszczał do szkoły muzycznej zagrał w  kilku musicalach na Śląsku. Wystąpił też w partu reklamach telewizyjnych, a wszystkie zarobione pieniądze przeznaczał na prywatne lekcje śpiewu.
 
Od połowy października oglądać Phila można w serialu Na wspólnej. Janek którego gra jest przyjacielem Dominika Kamińskiego; chłopaki zakochają się w tej samej dziewczynie.
 
Marcin Nico Nowak - ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia i występował m.in. w Teatrze Rampa w Warszawie. Młody wokalista ma za sobą już kilka telewizyjnych występów. W duecie z Julią Miesiączek z polskiej edycji Camp Rock wystąpili m.in. podczas Gali Finałowej Miss Polski Nastolatek

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online