Powrót

Neros

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Neros
Paweł Mildner znany jako DJ Neros urodził się w Bytomiu. Już w wieku sześciu lat podjął naukę gry na gitarze aby po pewnym czasie przesiąść się na pianino.
 
W 1994 roku wziął udział w konkursie „Zostań gwiazdą”, zorganizowanym przez katowickie radio. Utworem „Gwiezdne tango” zdobył na nim Grand Prix. Rok później został producentem „Laser Sound”, będącej najlepszą wytwórnią dance w Polsce. Miał również okazję współpracować z Mieczysławem Felickim, Tadeuszem Grabowskim oraz Jurkiem Macołą. W trakcie współpracy robił produkcje dla wielu polskich wykonawców, takich jak chociażby Stachursky, I&I, U&J, Thomas. W 1997 roku Mildner zakończył działalność w Laser Sound i podjął luźną współpracę z kilkoma firmami fonograficznymi. Zajął się zleceniami dla wykonawców popowych.

Niedługo po tym, w 2000 roku, rozpoczął pracę wraz z Jerzym Grunwaldem przy realizacji kolęd z udziałem Kasi Stankiewicz, Natalii Kukulskiej, Andrzeja „Piaska” Piasecznego. Do współpracy zaprosił również Andrzeja Hołubowicza w rezultacie czego powstała grupa Base Attack. Ich debiutancką płytą stała się „Acid”. W 2003 roku muzycy wydali pierwszy singiel na płycie winylowej „Nobody Listen To Techno” wraz z kilkoma remiksami tego utworu. Singiel zdobył uznanie zarówno w Europie jak i USA. Base Attack gościli na największych imprezach w Polsce: Viva Club Rotation, Rmi Explosion, występując wśród takich gwiazd jak Aquagen, ATB, Brooklyn Bounce oraz wiele wiele innych.

W 2004 roku Paweł ogłosił swoje odejście z grupy Base Attack i podjął pracę nad solową karierą jako DJ Neros. Stworzył wówczas „Renegade Master”, który stał niewątpliwie wielkim hitem klubowym. W 2006 roku rozpoczął współpracę z wytwórnią My Music oraz zrealizował kawałek „Let Me In”.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online