Powrót

Nitty

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Nitty
Od dzieciństwa, które przypadło na lata 80-te, w których prym wiedli tacy hiphopowi artyści jak DJ Jazzy Jeff, The Fresh Prince, Heavy D i Young MC, wiedział, że dostarczanie rozrywki innym ludziom jest mu pisane. Ci artyści i tworzona przez nich muzyka stała się punktem wyjścia do jego własnej muzyki, którą sam określa jako playboy rap.

Zdeterminowany żeby zrealizować swoją pasję do muzyki, Nitty zaczął doskonalić swój warsztat muzyczny jako członek ekipy o nazwie Du Brothers w Lower East Side na Manhattanie. Szybko się rozwijał w tej rozrywkowej rodzinie i w końcu gdy wrócił na stare śmieci, wiele osób z jego środowiska zaczęło w nim widzieć „różę, która rozkwitnie na zgliszczach”. Sam Nitty nie ma wątpliwości, że „potrafi poruszyć tłumy”. Jego wychowanie pozwala mu pamiętać, jak ważne jest również utrzymanie pozytywnego nastawienia.

Wskrzeszając atmosferę podniecenia towarzyszącą klasycznym house party, jedynym celem Nitty'ego jest sprawienie, żeby hip-hop znowu był zabawą. Nawet kiedy odnosi się do kobiet w sposób dorosły i seksowny, robi to tak, że kobiety nie czują się w jakiś sposób poniżone, co jest dla niego niezmiernie istotne. Jeśli chodzi o jego nowego przebojowego singla, który powstał na podstawie znanego przeboju „Suga Suga”, Nitty tłumaczy, że „Nasty Girl „to „nie jest piosenka o kobiecie, której się nie szanuje, ale o takiej, która cieszy się swoją wolnością i jest na luzie. Chcę, żeby kobiety wiedziały, że wyrażanie swojej seksualności jest nie tylko normalne, ale również pociągające."

Dzięki brzmieniu, które jest doskonałym połączeniem istoty starej szkoły z wibracjami nowej, Nitty posiada pełną charyzmę i wszechstronność. Ta urzekająca mieszanka sprawia, że słuchają go rzesze odbiorców o bardzo różnych gustach muzycznych. Przekonać się o tym możecie słuchając Radia Eska.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online