Powrót

Out Of Office

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Out Of Office
Michael Woods, będąc synem nauczyciela gry na pianienie, od dzieciństwa miał styczność z muzyką. Michael uczęszczał do różnych szkół muzycznych w Londynie, wliczając Pimlico i The London College of Music.

Michael Woods należy do grupy najbardziej popularnych producentów i DJ'ów w Wielkiej Brytanii. Artysta gra za konsoletą najlepszych klubów agnielskich.

Świetne wyczucie muzyczne artysty z pewnością wypływa z wysokich umiejętności Michaela jako pianisty – on i jego siostra (wokalistka „Hands Up” Marcella Woods) pobierali lekcje gry na pianinie u swojego ojca i osiągnęli najwyższy poziom w opanowaniu gry na tym instrumencie, jak również na wielu innych. Michael zawdzięcza też wiele DJ'owi i producentowi Mattowi Darey, który wprowadził go do biznesu muzycznego i był dla niego ogromnym wsparciem w pierwszych latach twórczości Woodsa.

Chociaż Out Of Office jest nową nazwą, pod którą występuje Michael Woods, to jest ona oczywiście kontynuacją jego współpracy z Hackney DJ'em, z którym poprzednio artysta tworzył jako Warrior. Woods wydawał też single pod pseudonimem Michael Antonio oraz oczywiście pod własnym prawidziwym nazwiskiem.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online