Powrót

Pate No.1

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Pate No.1
Pate No. 1 (z angielskiego Godfather No.1) to DJ nazywany Ojcem Chrzestnym muzyki house. Już w dzieciństwie Sasha zainteresował się muzyką. Uczył się gry na gitarze i na fortepianie. W wieku 18 lat nagrał swoje pierwsze utwory, a jako 20-letni DJ otworzył własny klub The N-Pir w Stuttgarcie, który szybko stał się jednym z najpopularniejszych miejsc imprezowych. W ciągu kilku lat klub stał się kultowym miejscem, w którym grali tacy DJ jak:  Tom Novy, JCA, Joe T. Vanelly czy David Morales. Pate No. 1 nawiązywał liczne kontakty i przyjaźnie, które pomagały się poruszać w świecie muzycznego biznesu. Efektem były liczne zaproszenia artysty do prowadzenia imprez na Ibizie – centrum zabawowym muzyki house.

Pate No.1 znany jest ze słabości do dobrej zabawy i pięknych kobiet. W pracy DJ uznawany jest za mistrza ceremonii – uwielbiany przez publiczność za niepowtarzalny styl i talent do tworzenia show. Artysta jest wierny własnym upodobaniom muzycznym i nie dba o opinię krytyki. Swoją postawą zyskał sobie szerokie grono fanów, zarówno wśród klubowej publiczności, jak i wśród znanych Dj'ów.

Pate No. 1 w pełni wykorzystuje swoje możliwości i talent. Wielokrotnie występował w programach telewizyjnych i wideoklipach. W wieku 30 lat Pate No. 1 wyprodukował swój pierwszy teledysk, który był grany w najlepszym czasie antenowym w telewizjach VIVA i MTV.

Artysta zaczął też działać w roli producenta – na początku roku 2003 otworzył własną wytwórnię Vibestar Records. Pierwszy wydany przez studio singiel „Love U Baby” szybko odniósł sukces w całej Europie. Przebój zainstniał na wszystkich listach przebojów dance i stał się hitem w telewizjach VIVA i MTV.

Kolejny singiel „Always”, powtórzył sukces poprzedniego i znalazł się na przekrojowej płycie Ministry Of Sound „UK Clubbers Guide To Winter”.

Robbie Revera i Dallas Superstars opracowali remixy utworu „Always”, dzięki którym kawałek dostał się na DJ’skie playlisty takich gwiazd jak: Roger Sanchez, Axwell czy Paul Van Dyk.

Pate był stałym gościem w nocnych klubach na Ibizie. Prowadził imprezy w najpopularniejszych klubach na wyspie, takich jak Pacha, Space czy Privilage. Występował też między innymi na prestiżowej imprezie Dolce & Gabana w czasie Festiwalu Filmowego w Cannes, co świadczy o jego renomie.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online