Powrót

Paulla

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Paulla
Paulla przyszła na świat w wielokopolskim mieście Pleszewo. W wieku 16 lat stała się absolwentką tamtejszej szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie gitary klasycznej i fortepianu. Jej głos zaliczany jest do wyjątkowo rzadko spotykanej 5-oktanowej skali.

Już jako mała dziewczynka brała udział w przeróżnych konkursach i festiwalach, zdobywając wiele nagród. Zaliczyć można do nich między innymi „Talent ‘95”, „Śpiewać każdy może” w 1996 roku, Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu w 1999 roku, dzięki któremu Paulla wzięła udział w „Szansie na Sukces” z gościnnym udziałem Natalii Kukulskiej. W latach 2000-2002 Paulla wystąpiła na koncertach jubileuszowych programu „Szansa na Sukces”. W 2002 roku wzięła również udział w programie muzycznym „Idol”. Udało jej się dojść w nim aż do finału.

Paulla śpiewała zarówno w chórkach jak i podejmowała współpracę z największymi artystami polskiej sceny muzycznej. Pod koniec 2007 roku, w listopadzie wyszła specjalna świąteczna płyta jednej z polskich rozgłośni radiowych, na której to ukazał się utwór zaśpiewany przez Paullę „Kolęda dla Ciebie”.

W 2008 roku został zrealizowany jej długo oczekiwany longplay „Nigdy nie mów zawsze”, w nastrojowym klimacie z charyzmatycznymi kobiecymi tekstami. Album ten został wypromowany przez singiel - balladę „Od dziś”. Paulla zajęła również drugie miejsce w konkursie „Drzwi do kariery”, zorganizowanym przez znanego wokalistę Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu Ich Troje. Występ w przeróżnych programach przyniósł jej szacunek branży muzycznej oraz sympatię i uznanie widzów.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online