Powrót

Phunk-a-delic

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Phunk-a-delic
Arndt Meyer Wegner, znany również jako DJ Delicious, pod pseudonimem Phunk-a-delic wylansował niedawno swój pierwszy wielki hit „Rockin”

Arndt urodził się we Frankfurcie, ale jego przygoda z muzyką elektroniczną zaczęła się w Londynie pod koniec lat 80-tych, kiedy jako student wyjechał na wymianę do Anglii. To właśnie podczas pobytu nad Tamizą zrodziła się jego miłość miłość do house'u i kultury klubowej. Jego pierwsze wydawnictwo „Chaos In Tribe” ukazało się w 1993 roku - używał wtedy pseudonimu Thomas P. Heckmann.

Niedługo później założył własną wytwórnię Uptown i właśnie wtedy stał się producentem i djem z krwi i kości. Robił remiksy utworów takich wykonawców jak: Morcheeba czy Bootsy Collins. Latem 2005 roku, razem ze swoimi przyjaciółmi –dj’ami Stefanem Bossems i Til West'em założyli wytwórnię Phunkwerk. Wiosną tego roku Arndt jako Dj Delicious i Til West stworzyli znakomity hit, który do dzisiaj jest jednym z najczęściej granych numerów w klubach w całej Europie – „Same Man”. My natomiast polecamy solowy utwór Arndt'a - tym razem występującego pod pseudonimem Phunk-a-delic.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online