Powrót

Quadron

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Quadron
Quadron to pochodzący z Los Angeles duet o duńskich korzeniach. Tworzą go wokalistka Coco O. oraz multiinstrumentalista/producent Robin Hannibal. Ich debiutancka płyta „Avalanche” ukaże się  4 czerwca 2013 roku nakładem wytwórni Culture/Epic Records. Album ten jest mieszanką soulu, nu jazzu, funku i dawnego disco podlanego elektronicznym sosem połączonego charakterystycznym wokalu Coco i dopełnionego nowoczesną produkcją Robina.

Singlem promującym płytę jest utwór “Hey Love,” który można usłyszeć w hitowym serialu “Grey’s Anatomy” („Chirurdzy”).

„Hey Love” został wyprodukowany przez Frasera T. Smitha, znanego ze współpracy  z Adele czy Florence and the Machine.

Entertainment Weekly stwierdził, że „Hey Love” jest jedną z kompozycji, które absolutnie TRZEBA przesłuchać –„Połączenie pełnego emocji wokalu z elegancki, tanecznym groovem sprawia, że chcemy im odkrzyknąć tytułowe „hej”. Nic dziwnego, że do fanów duńskiego duetu zalicza się Adele, Prince i Jay-Z”.

Coco O. zaśpiewała również  utwór “Where The Wind Blows” do ścieżki dźwiękowej filmu “Wielki Gatsby” (w reżyserii Baz Luhrmanna z Leonardem Di Caprio w roli głównej). W projekcie uczestniczyły m.in. Beyonce, Florence Welche, Andre 300, Lady Gaga, Fergie, Lana Del Ray.

Quadron zdobył już duże uznanie kolegów z branży muzycznej. Piosenkarka Jessie Ware twierdzi, że “Coco jest doskonałą wokalistką”. Z kolei Chuck Inglish z hiphopwej formacji The Cool Kids, nazywa Quadron swoją  “ulubioną grupą. Kropka. Jeśli idzie o nowe brzmienia, nie ma nic lepszego”. Natomiast raper Tyler, The Creator mówi: “Coco O. ma głos anioła”.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online