Powrót

Remo

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Remo
DJ Remo - Remigiusz Łapicki jest polskim didżejem i producentem muzycznym, założycielem własnej wytwórni płytowej „My Music”, pod szyldem której wydaje płyty takich artystów, jak Agnieszka Włodarczyk, Gosia Andrzejewicz, Grupa Operacyjna, Mezo i Jeden Osiem L. Artysta nagrał kilka utworów we współpracy z Gosią Andrzejewicz i widać, a raczej od razu słychać, że duet ten jest korzystny i owocny dla każdej ze stron. Artyści świetnie się uzupełniają w studiu nagraniowym – Gosia ze swoim ciekawym głosem, a Remo z nowoczesnym brzmieniem klubowym.

Artysta zadebiutował w 2007 roku singlem „My Music Song”. DJ Remo jest prawdopodobnie najbardziej znanym na świecie polskim didżejem. Jego debiutancki singiel znany jest w wielu krajach, a zaledwie kilka dni po premierze grany był przez ponad 200 rozgłośni radiowych w Polsce. We Wrocłaiu nagrano do niego teledysk, ukazujący górala w zabawnym tańcu, który zaraża przechodniów swoim specyficznym układem tanecznym. W 2008 roku Remo nagrał piosenkę z Gosią Andrzejewicz zatytułowaną „You Can Dance”, która cieszyła się sporą popularnością. Teledysk do tego utworu stworzyła we Wrocławiu Grupa13. DJ nagrał płytę długogrającą pod takim samym tytułem jak singiel, która rozeszła się w nakładzie 317 tys. egzemplarzy. Teledysk do piosenki „You Can Dance” stanowi kontynuację historii z teledysku „My Music Song”. Słynny mistrz tańca tropi swojego naśladowcę i staje z nim do walki „na kroki taneczne”. W teledysku pojawia się Pearline (czyli Gosia Andzrejewicz w nowym wcieleniu) i DJ Nerosa.

DJ Remo remiksował utwory zespołu Grupa Operacyjna „Mordo ty moja” oraz słynnego „Jozina” czeskiego zespołu Banjo Band. DJ zdobył statuetkę Eska Musik Awards 2008 w kategorii Impreskowy Hit Roku.

Dj Remo wydał nową płytę. Krążek zatytułowany „My Music - My Pleasure” pojawił  się jednocześnie w 37 krajach świata i niewykluczone, że osiągnie sukces porównywalny do pierwszego albumu DJ'a Remo "You Can Dance". Chcąc wnieść nutę świeżości do muzyki dance, artysta zaprosił do swojego projektu znanych wykonawców, m.in.  Papa D i Kombii, jaki jest efekt tej współpracy? Przekonajcie się sami!


Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online