Powrót

Roy Gates

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Roy Gates
Roy Gates - popularny producent i didżej. Nagrane przez niego hity można znaleźć na tysiącach składanek na całym świecie. Debiutancki singiel artysty był zatytułowany „How Deep” i momentalnie osiągnął najwyższe pozycje na telewizyjnych i radiowych listach przebojów.

Po wydaniu drugiego singla „On My Way”, nagrania Gatesa bardzo szybko zyskały popularność wśród tak znanych didżejów, jak Armin van Buuren, Tiesto i Randy Katana.

Podczas nagrywania trzeciego z kolei singla „We Rock Together” artysta współpracował z E-Craigiem, który był producentem remiksu tego utworu. Remiks okazał się ogromnym sukcesem i sprawił, że Roy zyskłą dużą popularność. Numer znalazł się na playliście TMF i Slam!FM.

Kolejny mateiał „Lose Myself” również stał się ogromnym hitem. Utwór znalazł się na wszystkich liczących się listach przebojów, zdobywając wszędzie wysoką pozycję.

Kolejnym mega hitem muzyka był wydany w 2006 roku „Midnight Sun”. Na płycie znalazło się m.in. kilka świetnych remiksów. „Midnight Sun” było intensywnie promowane przez audycję Dancesmash w Radio 538 (największa stacja radiowa w Holandii) oraz Grandslam w Slam!FM. Materiał znalazł się ponownie na playlistach we wszystkich stacjach radiowych w Holandii i osiągnął wysokie pozycje w zestawieniach Top 100 i Top 40.

Na początku 2007 roku Roy nagrał remiks utworu „Flowtation” autorstwa Vinceta de Moora i odniósł kolejny sukces na listach przebojów i wśród didżejów, takich jak np. Armin van Buuren. Niedługo potem Gates nagrał swój kolejny wielki przebój „Take U Down!” łączący muzykę Electro i Club.

Każde kolejne nagranie artysty było hitem skazanym na sukces, udowadniajacym niezwykłe zdolnośći Roya. Podobnie było z „NRG” i „On My Way” z 2007 roku, które uplasowały się na wysokich pozycjach w Top 100 i The Mega Dance Top 30. W listopadzie 2007 r. Roy nagrał siódmy z kolei hit „Hey”, który został uzupełniony o niezwykle spektakularny wideoklip i 5 remiksów.

Na fali popularności Roy postanowił poświęcić swój czas didżejowaniu. Na tym polu również osiągał znaczne sukcesy. Jednym z najważniejszych występów artysty był popis, jaki dał podczas organizowanego przez Radio 538 święta Queensday w Amsterdamie. Publiczność licząca 25 tys. ludzi sprawiła, że było to największe wydarzenie muzyczne w Holandii. Roy zagrał niesamowity set, podczas którego wszyscy ludzie tańczyli i śpiewali do jego największych przebojów.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online