Powrót

Russian Red

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Russian Red
Russian Red, czyli hiszpańska piosenkarka Lourdes Hernandez, bardziej niż kiedykolwiek odsłania swoje prywatne, intymne oblicze w teledysku „Michael P”.

„Michael P” to kolejny, po utworze „Casper”,  singiel Russian Red  promujący jej ostatnią płytę – „Agent Cooper”.  Klip, zrobiony w stylu domowego wideo, w osobistej i słodkiej atmosferze, jest hołdem złożonym Los Angeles, miejscu, które ponad rok temu stało się domem artystki. 

Za obraz odpowiedzialny jest regularnie współpracujący z Russian Red reżyser -  Diego Hurtado de Mendoza, który w ciągu ostatniego roku towarzyszył artystce z kamerą.

„Agent Cooper” to wydana w  lutym 2014 roku trzecia płyta w dotychczasowej karierze Russian Red. Artystka zadebiutowała w 2008 roku płytą „I Love Your Glasses”, która w rodzinnej Hiszpanii pokryła się złotem. W 2011 roku powstał kolejny krążek - „Fuerteventura” , którego sukces dotarł również do Azji oraz Ameryki Północnej i Południowej. Płyta ‘Agent Cooper’, to  może być dużym zaskoczeniem dla dotychczasowych fanów Russian Red. Artystka znana z melodyjnych indie-folkowych kompozycji, tym razem postawiła na elektroniczne brzmienie. W utworach przewodzą gitary elektryczne i nie nachalny syntezator, ale głównym instrumentem nadal pozostaje niepowtarzalny wokal Lourdes.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online