Powrót

Sarah Connor

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Sarah Connor
Wiosną 2001 debiutanckim singlem “Let's Get Back To Bed-Boy!” Sarah Connor weszła na szczyty list przebojów. U boku amerykańskiego rapera TQ zdobyła drugie miejsce na niemieckiej liście przebojów, a następnie trafiła do pierwszej dziesiątki list przebojów w całej Europie. W ciągu zaledwie kilku tygodni jej singiel pokrył się Złotem w Niemczech i Austrii, a niemiecka telewizja VIVA przyznała jej nagrodę Comet w kategorii Debiut Roku.

Kilka miesięcy później 21-letnia wówczas artystka odniosła jeszcze większy sukces przepiękną balladą „From Sarah With Love”. Utwór niemal natychmiast trafił na szczyt niemieckiej listy przebojów, po kilku dniach stał się Złotą Płytą, by za niedługo, uzyskując wynik ponad 750 000 sprzedanych egzemplarzy był już Potrójną Złotą Płytą. W Austrii i Szwajcarii odniósł wcale nie mniejszy sukces, pokrywając się Złotem i Platyną.

Debiutancki album Sarah „Green Eyed Soul” kontynuował chlubną tradycję debiutując od razu w TOP3 na niemieckich listach bestsellerów, oraz sięgając po Złoto zaledwie w tydzień od premiery, a niedługo potem Potrójne Złoto ze sprzedażą ponad 450 000 sztuk.

„One Nite Stand (Of Wolves and Sheep)” był pierwszą odsłoną drugiej płyty Sarah "Unbelievable", która stała się Złotą Płytą w niewiarygodnym czasie tylko 48 godzin!

W połowie 2003 roku Sarah Connor zaskoczyła swoich fanów wiadomością iż jest w ciąży. Polscy fani dowiedzieli się o tym na jedynym koncercie Sarah w Polsce, który miał miejsce w lipcu 2003 na sopockim molo. Na krótko przed urodzeniem dziecka dostarczyła jeszcze jednak kolejny przebój - balladę „Music Is The Kay” nagraną z nowojorskim zespołem a capella Naturally Seven.

W listopadzie 2003 roku Sarah wydała swój trzeci album „Key To My Soul” który, podobnie jak jego poprzednie wydania artystki, od razu stał się Złotą Płytą i zadebiutował w Niemczech na 10 miejscu list przebojów.

Drugi singiel z płyty, ballada „Just One Last Dance” nagrana z zespołem Natural od razu umiejscowiła się na szczytach list przebojów i zyskała status Złotej Płyty sprzedając ponad 150 000 sztuk.

Mając na koncie 4,5 miliona sprzedanych płyt Sarah jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych artystek niemieckich na całym świecie!

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online