Powrót

Sean Garrett

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Sean Garrett
Garrett Hamler, znany ze swojego scenicznego imienia Sean Garrett, to amerykański piosenkarz, twórca tekstów oraz producent. Urodził się w Atlancie w Georgii. Jako syn wojskowego nigdzie nie zagrzał na dłużej miejsca, podróżując nieustannie między Stanami a Wielką Brytanią. Sam stwierdza, iż Stany są jego weną, inspiracją, ale to Europa podarowała mu szansę spojrzenia na rzeczy z innej perspektywy, włączając w to popową i dancową muzykę.

Jest on odpowiedzialny za powstanie takich hitów jak: Beyonce “Check On It”, Fergie “London Bridge”, Nelly “Grillz”, Chris Brown “Run It!”, Ciara “Goodies” oraz Usher “Yeah!”, który przez dwanaście tygodni był absolutnym numerem 1 na Billboard Hot 100.

Jednak jak się okazało, chciał więcej i 24 czerwca 2008 roku wydał album „Turbo 919”, za pomocą swojej własnej wytwórni Bet I Penned It Music.

Na jego solowej płycie udział wzięli: Ludacris, Phareell, Akon, Lil Wayne, Stargate, Rodney Jerkins, Bloodshy oraz inni. Płyta została czterokrotnie nominowana do Grammy. Następnie Garret wystąpił gościnnie u Ludacrisa w „What Them Girls Like”, u Ciary przy jej trzecim studyjnym albumie „Fantasy Ride” oraz u Chrisa Browna w „Theater of the Mind”.

„Turbo 919” jest określany mianem albumu „dla świata”, kołysząc balladą „People”, czy współczesnym „We Are The World”. Również to właśnie z tego albumu, jego elektryzujące kawałki, zatrzęsły parkietami na całym świecie. Garrett w swoich kawałkach przedstawia niezwykłą świeżość a za razem niepowtarzalność.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online