Powrót

Stereo

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Stereo
Formacja STEREO to duet który powstał dzięki POLO TV i Disco Star. Łukasz i Jacek tworzą muzykę disco - idealną na każdą imprezę! W skład zespołu wchodzą:  Łukasz Gibski i Jacek Gwiazda oraz instrumentaliści: Łukasz (gitara) i Adam (perkusja).
 
Zespół powstał w październiku 2012 roku po nagraniach do popularnego programu Disco Star telewizji POLO TV. Łukasz Gibski i Jacek Gwiazda dostali się do ćwierćfinałów programu, gdzie się poznali. Wspólna wizja dotycząca muzyki spowodowała że zapadła decyzja o stworzeniu zespołu STEREO. Już 29 stycznia 2013 roku na antenie telewizji Polo Tv pojawił się debiutancki teledysk grupy do utworu "Stereo" poprzedzony reportażem z planu zdjęciowego. W maju formacja wystąpiła na II urodzinach Polo tv i w wakacje rozpoczęła swoją pierwszą trasę koncertową po Polsce.W listopadzie 2013 muzycy zaprezentowali teledysk do gitarowego kawałka "Chce być z nią" a na święta wspólnie z formacją Fortex przygotowali ciepłą i rodzinną balladę "Taka jedyna noc".
Rok 2014 zaczęli od premiery "Nie ogarniam". W lipcu 2014 roku zaprezentowali się na Pierwszym Ogólnopolskim Polo TV Hit Festiwalu w Szczecinku w koncercie Disco Star a także w Ostródzie w konkursie Young Stage vs. Legendy Disco Polo. Zaraz po festiwalach miała miejsce premiera imprezowego klipu "Zero złości". Na koniec października 2014 ukazała się debiutancka płyta pod tytułem "Stereotypy", na której znajdują się m.in. wszystkie wyżej wymienione utwory. Stereo w wersji koncertowej to oprócz charakterystycznych wokali również niesamowita perkusja i fenomenalna gitara . Wszystko to razem tworzy klimat fantastycznej imprezy.
Miasto rodzinne: Kutno/Ostrołęka
 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online