Powrót

Te-Tris

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Te-Tris
 Adam Charbin znany bardziej jako Te-Tris pochodzi z Siemiatycz gdzie w 1998 roku rozpoczął swoją przygodę z rapem. Po trzech latach przerwy Te-Tris powrócił aktywnie na podziemną scenę.
 
W 2004 roku wydał „nielegal” - „Naturalnie EP”, który do dzisiaj cieszy się sporym zainteresowaniem i przez wielu jest uważany za jednen z najlepszych albumów polskiej podziemnej sceny hip-hopowej. 
 
Te-Tris, dzięki swojej umiejętności składania rymów „na wolno”, jest również znany jako wybitny freestyle’owiec. Na koncie ma wiele wygranych bitew w różnych częściach Polski m.in.: Bitwa Katowicka (2004) czy Bitwa O Index (2006).
Na jednej z najważniejszych wolnostylowych bitew w kraju - WBW (Wielkiej Bitwie Warszawskiej), dwukrotnie zajął drugie miejsce.
 
W 2008 roku zrodził się pomysł utowrzenia Reformat4, projektu wspomagającego talenty (młodych) artystów, który objął patronat nad mixtapem Te-Trisa i Dj Torta „Stick2MyNameRight”. Jest to przedsmak pierwszego, długo oczekiwanego materiału długogrającego pt. „Dwuznacznie LP”, który ukazał się 2009 roku.
 
Od 2011 rozpoczął współpracę z Aptaun Records.
 
Te-Tris nagrywał wspólnie z m.in.: O.S.T.R., Łona, W.E.N.A., Głowa [PMM], Rasmentalism, Pyskaty, Numer Raz (Warszafski Deszcz), Reno, Fabuła, Diox [HiFi Banda], Jan Wyga, Cira, Raca, Jazzy, Medium i wieloma innymi artystami.
 
Dyskografia:
2002 - Te-Tris - „Embrion” (Cover CD Klan, nr 26)
2003 - Te-Tris - „Kronika” (Prod. - Te-Tris)
2004 - Te-Tris - „Naturalnie EP”
2009 - Te-Tris - „Stick2MyNameRight mixtape”
2009 - Te-Tris - „Dwuznacznie LP”
2011 - Te-Tris - „LOT 2011”

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online