Powrót

The Drill

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
The Drill
The Drill alias Jonathan Ulysses to jeden z najsławniejszych rezydentów klubu Space na Ibizie. Ten DJ swoją karierę rozpoczął od założenia zespołu Soul Plus. DJ'em został tak naprawdę w 1989 roku, kiedy rozpoczął granie w Londynie. Podczas wakacji wyjechał na Ibizę i postanowił zostać zawodowym DJ. Powrócił na Ibizę rok później i wraz ze znajomym przejęli małe lokum, gdzie przez 6 lat Jonathan trenował swoje umiejętności. Klub zyskał renomę na Ibizie dzięki niemu, a sam Ulysses otrzymał propozycję grania w najlepszych klubach na wyspie: Amnesia, Es Paradis, Pacha, El Divino, Privilege oraz w Space.

Od 1998 roku The Drill pracował z promotorem Twice as Nice. W tym czasie grał różną muzykę od house po miksowanie różnych gatunków muzycznych. Spowodowało to nominację DJ Magazine w 2003 roku do tytułu najlepszego DJ’a na Ibizie. Jonathan pojawiał się ponadto gościnnie w wielu programach radiowych oraz nawiązał współpracę z wieloma producentami, jak Tom Neville czy Laurent C of Paris. Pojawił się także w znanych klubach w Niemczech, Włoszech, Londynie (ekskluzywny Titanic Bar) prezentując tam swoje sety. W 2004 roku nakręcił program „Gate to Ibiza Tour” wraz ze stacją MTV odwiedzając kluby na Ibizie, w Niemczech, Szwajcarii oraz Austrii. Dało to podwaliny do CD nagranym z DJ Henrym „Gate to Ibiza”.

Od 2005 roku jest jednym z głównych rezydentów klubu Space na Ibizie. To między innymi dzięki niemu lokal ten otrzymał nagrodę Dancestar Awards w 2001 oraz miano „Najlepszej klubowej nocy”. Pierwsze miejsce jako „Najlepszy klub 2005” podczas House Music Awards to również zasługa The Drill. W tym samym roku wydał album „Space Album 2005” wraz z kompilacją „In Bed With Space 2005” powstałą we współpracy z Javi Munozem.

W 2006 roku we współpracy z Matt’em Schwartzem wydał singiel „The Drill”. Inne single The Drill to „One More Night” oraz „Queen Bee”. DJ remiksował ponadto utwory Madonny „Hung Up” czy też Gwen Stefani „Drillaback Girl”. DJ’a można spotkać w wielu klubach świata, oprócz Space rzecz jasna, w Madrycie, Londynie i wielu innych oraz podczas międzynarodowych tras organizowanych przez Ulyssesa.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online