Powrót

Till West

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Till West
Till Andermahr, znany jako Till West, to niemiecki DJ, specjalizujący się przede wszystkim w stylach muzycznych techno i house. Już we wczesnych latach odkrył swoją pasję do trendów w modzie, zakładając swoją linię odzieżową oraz współpracując ze znanymi na świecie kompaniami - „Timezone”, „Southpole”, „Sir Benni Miles”, „Rockwear” oraz „Two Angle”. Jednak jego zamiłowanie do muzyki, od kiedy w wieku 16 lat zakupił odtwarzacz CD, wzięło górę nad modą.

Tak więc Till West porzucił na dobre modę i został niemalże natychmiast przedstawiony znanemu muzykowi, a zarazem producentowi - DJ Delicious (Arnt Mayer-Wegner). Obaj Panowie postanowili nawiązać współpracę, czego następstwem były długie godziny spędzone w studiu nagraniowym, gdzie dopieszczali materiał na pierwszy solowy krążek Tilla - „Same Man”. Album ukazał się w 2006 r. i od razu okazał się wielkim sukcesem.

W krótkim czasie Till West zachwycił kluby w Kolonii, w których zaczął regularnie grywać. Były to między innymi Funky Chicken, Apollo, Teatro, Tiefenreusch, El Divino, które rozgrzewał swoimi gorącymi setami.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online