Powrót

Voodoo

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Voodoo
DJ Voodoo stał się popularny na scenie muzycznej wraz z końcem lat osiemdziesiątych. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął grając techno w niezliczonej ilości klubów w Bawarii (Niemcy). Przez długi czas wpajał młodym ludziom swoją miłość do muzyki techno, aż do roku 1995, kiedy to spontanicznie postanowił wyruszyć na rozgrzaną słońcem Ibizę.

Na samym początku swojej przygody z Ibizą, podjął rezydenturę w malutkim klubie Kiss. Jednak po pewnym czasie przeniósł się do legendarnego, uwielbianego przez tłumy klubu Privilage, gdzie swoimi elektryzującymi dźwiękami, przyciągał spragnionych muzyki turystów. Do chwili obecnej, powraca co roku na słoneczne wybrzeże, aby grać dla swoich fanów w owianym legendami klubie El Divino, jako gość honorowy. Powracając w myślach do tamtych czasów DJ Voodoo, podkreśla iż były to absolutnie szczęśliwe lata, kiedy to grał mieszankę chill out’u oraz house. Dzięki szalonym imprezom, które prowadził, młody DJ z Niemiec stał się sławny na całym świecie.

DJ Voodoo, jest także absolwentem wydziału elektronicznego, na który powrócił po dwuletniej „grze na Ibizie”.
Płynąca w żyłach krew muzyka nie dawała mu jednak spokoju, tak, że został zmuszony do powrotu na wyspę, aby dalej grać w El Divino, Privilege oraz klubie Space. Często występuje również w innych miastach na całym świecie oraz w swojej ukochanej, rodzinnej Bawarii.

DJ Voodoo współpracował również przy wielu projektach wraz z DJ Serano, tworząc między innymi „When I Rock”, „Blood Is Pumping”, „Overload” czy chociażby „This Is Entertainment”.

W twórczości duetu VooDoo & Serano dźwięki z każdym kawałkiem ewoluują. Każdy nowy track jest kompletnie inny od poprzedniego. Rzeczą, która nigdy nie ulega zmianie jest fakt, że wszystkie ich dźwięki stają się mega hitami, gdziekolwiek są grane.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online