Powrót

Za No Za

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Za No Za
Za-No-Za zadebiutowała w 2007 roku w Polsce singlem "Biełyje Rozy", na którym znalazły się nowe wersje tego mega-hitu wylansowanego w latach 80-tych przez grupę Łaskovyj Maj. Pojawił się on na wielu składankach w Polsce i zagranicą.
W skład duetu (polsko-rosyjskiego) wchodzi Elena (rodowita moskwiczanka) i Monika.
Zespół wykonuje muzykę w klimacie dance'owo-pop-house. Dziewczyny śpiewają w języku rosyjskim, polskim i angielskim. Występ grupy to show wokalno-taneczne, bowiem obie, na co dzień, zajmują się tańcem. Prowadzone przez nie grupy młodzieżowe, w swoich kategoriach wiekowych i tanecznych, tworzą czołówkę Polski w tańcu nowoczesnym.
W 2009 roku wydali singla i klip z kolejnym mega-hitem zza wschodniej granicy - „Kalinka”.
Utwór pojawił się na wielu składankach także na Świecie, nawet w dalekiej Australii.
Przed debiutem w Polsce grupa brała udział w festiwalach i konkursach muzycznych, a za swoje największe osiągnięcie uznaje zdobycie GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki ,który odbył się w Moskwie w 2003r i 2006 roku.
Już w Polsce Za-No-Za swoim występem uświetniła m.in. Wielką Galę BCC. Gościła także w programie „Podróże z żartem” (TVP2), a jeszcze w lutym 2010 pojawią się w TVN, w „Rozmowach w Toku”.
 
Nagranie „Beautiful Life” to przebój z repertuaru grupy Ace of Base. Obecnie przygotowywany jest materiał na pierwszy album, który pojawi się jeszcze w tym roku. Będzie zawierał nie tylko covery, ale także oryginalne utwory śpiewane w trzech językach; po polsku, rosyjsku i angielsku.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online