Eratox - zwycięzca trzeciej edycji Disco Star nowym nabytkiem Lemon Records. Już wkrótce usłyszycie zupełnie nowe piosenki disco polo w ich wykonaniu!

23/07/2015 09:49
Eratox zdobył nie tylko tytuł najbardziej energetycznego zespołu trzeciej edycji Disco Star, ale również sięgnął po główną wygraną talent show Polo tv. Kiedy grupa zjawiła się na castingu do programu, żadna z zasiadających w jury gwiazd nie miała wątpliwości, że panowie zajdą naprawdę daleko. I jak czas pokazał, grupa nie miała sobie równych.

Ich występ na II Polo tv Hit Festival w Szczecinku udowodnił, że scena jest naturalnym środowiskiem tego młodego zespołu. Był to ich pierwszy plenerowy koncert przed tak dużą i wymagającą widownią. Trzeba przyznać, że muzycy zdali ten egzamin celująco. Szczecinecka publiczność przyjęła ich występ z dużym entuzjazmem. – Eratox to bardzo zdolny i pracowity zespół – powiedziała Małgorzata Golińska, Dyrektor Zarządzająca Lemon Records i stacji Polo tv. – Cieszymy się, że dołączył on do naszego wydawnictwa. Swoim udziałem w programie Disco Star panowie udowodnili, że marzenia się spełniają. Trzymamy za nich kciuki i głęboko wierzymy, że Eratox osiągnie w branży disco polo spektakularny sukces – dodała Golińska. Grupa Eratox od dłuższego czasu pracuje już nad swoim autorskim repertuarem. Już wkrótce usłyszymy nowe piosenki disco polo zespołu Eratox, a pierwszy klip tej formacji już wkrótce pojawi się na antenie Polo tv! Zespół ma już za sobą także pierwszą profesjonalną sesję fotograficzną.

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online