KONKURS. Do wygrania pięć podwójnych zaproszeń na Poznań Hip Hop Festiwal!

17/11/2014 11:54
Jak zdobyć bilety na Poznań Hip Hop festiwal? Na stronie eska.tv oraz na profilu fejsbukowym naszego kanału rusza konkurs, w którym możecie wygrać pięć podwójnych zaproszeń na tę jedyną w swoim rodzaju imprezę!
To będzie największy halowy festiwal hip hopu w Polsce! Jeśli jesteś fanem tego nurtu muzycznego, nie może Cie na nim zabraknąć. Poznań Hip Hop Festiwal odbędzie się w piątek 21 listopada w Hali Arena w Poznaniu. Start - godz. 17. Na scenie pojawią się takie mega gwiazdy, jak m.in. Ten Typ Mes, Sokół, Marysia Starosta, Donguralesko, O.S.T.R., WSRH, JWP i Bez Cenzury.

Eska TV przygotowała dla Was pięć podwójnych zaproszeń na tę wyjątkową imprezę. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Podaj tytuł najnowszego albumu TEN TYP MES”, odpowiedź wysyłając na adres konkurs@eska.tv, a następnie zamieścić komentarz pod postem konkursowym na profilu Eska TV na Facebooku, z uzasadnieniem dlaczego chcielibyście wziąć udział w Poznań Hip Hop Festiwalu.

W zgłoszeniu mailowym nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu!

Konkurs rozpoczyna się 17 listopada o godzinie 12:00 i zakończy 18 listopada o godzinie 17:00, a jego rozstrzygnięcie nastąpi w środę, 19 listopada, o godzinie 10:00.

Regulamin konkursu możecie znaleźć TU.Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online