KONKURS. Najlepszy program zaprasza do nowej zabawy! Szukajcie kontrastów i wygrywajcie nagrody Eska TV!

04/08/2015 14:36
KONKURS! Najlepszy program zaprasza do zabawy! Łączcie się z nami telefonicznie lub przez Skype i zdobywajcie cenne trofea - prezenty od Eska TV! Temat konkursu? Kontrasty! W naszym konkursie wygrać możecie między innymi zaproszenia na galę Eska Music Awards 2015! 

Płyty CD, okulary, koszulki, czapeczki, torby i nie tylko! Najlepszy program ma dla Was kolejny konkurs i kolejne nagrody od Eska TV! A wśród nich - bilety na galę rozdania nagród Eska Music Awards 2015! Zadaniem uczestników zabawy będzie podanie słowa lub określenia kontrastowego w stosunku do słowa podanego przez prowadzącego. Zgłaszać do konkursu możecie się w trakcie trwania programu, a więc w godzinach 16:00-18:00, dzwoniąc pod numer (22) 6116112 lub łącząc się przez komunikator Skype z adresem najlepszyprogrameskatv. Pamiętajcie, że każdorazowy kontakt na żywo z Najlepszym programem (przez Skype, Face Time, telefonicznie czy też w inny sposób) oznacza udzielenie zgody stacji Eska TV na wykorzystanie Waszego wizerunku, a zgłaszając się do konkursu wyrażacie także zgodę na publiczne ujawnienie, w tym zamieszczenie na stronie www.eska.tv swoich danych: imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania. Zapoznajcie się z regulaminem konkursu „Kontrasty" i bawcie się razem z nami!

UWAGA! Bilety na Eska Music Awards 2015 będą do odbioru w namiocie Radia Eska przed halą w Szczecinie, w dniu imprezy, czyli 29 sierpnia 2015, w godz. 14:00-20:00. Osoba odbierająca bilet musi mieć przy sobie dowód tożsamości z danymi zgodnymi z wpisanymi na listę. Można zatem odebrać bilet za inną osobę, jeśli będzie się miało przy sobie jej dowód. Honorowane będzie też ksero dowodu.


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online