KONKURS. Zaproszenia na galę Eska Music Awards 2015 do wygrania! Najlepszy program zaprasza do zabawy Dartenemy!

07/08/2015 15:16
Najlepszy program zaprasza Was do kolejnego niesamowitego konkursu. Zabawa nosi nazwę Dartenemy i bardzo wiele zależy w niej od prowadzących! Łączcie się z nami i wygrywajcie nagrody od Eska TV! W poniedziałek rozdamy m.in. zestaw napojów Roko i zaproszenia na galę Eska Music Awards 2015 w Szczecinie!

Zaproszenie na Eska Music Awards 2015 może być Twoje! Weź udział w naszej zabawie i wygraj bilet na EMA 2015! W konkursie równie dużo zależeć będzie od prowadzących program, jak i od uczestników! To oni będą rzucać strzałkami w tarczę, ale to Wy, łącząc się z Najlepszym programem kierować będziecie ich ruchami. Jak myślicie, który z prowadzących strzela najcelniej i którym moglibyście najskuteczniej pokierować? Wasze losy w tym konkursie mogą wziąć w swoje ręce Ola Kot, Marta Laux, Jan Pirowski albo Jankes. Jeśli wspomagani Waszymi komendami trafią do celu, macie szansę na wygranie jednej z cennych nagród, jakie ufundowała dla Was Eska TV. Do zdobycia są płyty CD, głośniki mp3, słuchawki, okulary, zegarki, koszulki, czapeczki i bilety na galę EMA 2015. Jest o co walczyć! Zapoznajcie się z regulaminem konkursu Dartenemy, oglądajcie Najlepszy program codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 18:00 i wygrywajcie cenne nagrody!


UWAGA! Bilety na Eska Music Awards 2015 będą do odbioru w namiocie Radia Eska przed halą w dniu imprezy, czyli 29 sierpnia 2015, w godz. 14:00-20:00. Osoba odbierająca bilet musi mieć przy sobie dowód tożsamości z danymi zgodnymi z wpisanymi na listę. Można zatem odebrać bilet za inną osobę, jeśli będzie się miało przy sobie jej dowód. Honorowane będzie też ksero dowodu.


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Oglądaj online