KONKURS. Znacie nowe polskie przysłowia? Najlepszy program ma dla Was konkurs, w którym możecie wygrać gadżety od Eska TV!

07/08/2015 16:01
KONKURS! Najlepszy program zaprasza do zabawy wszystkich kreatywnych twórców nowych polskich przysłów! Do wygrania gadżety ufundowane przez Eska TV: płyty CD, okulary, koszulki, czapeczki, torby i słuchawki, a także bilety na galę ESKA Music Awards 2015!  

Najlepszy program zaprasza na nowy konkurs! Temat? Nowe polskie przysłowia. Jesteś kreatywny i masz smykałkę do wymyślania pouczających formuł i jak z rękawa sypiesz złotymi myślami? Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, który odbędzie się w trakcie Najlepszego programu! Zasady? Uczestnik, który zgłosi akces do naszej zabawy podczas połączenia telefonicznego lub połączenia internetowego przez komunikator Skype będzie miał za zadanie w kreatywny sposób dokończy przysłowie. Zgłoszenia do konkursu należy dokonać dzwoniąc pod numer (22) 6116112 lub łącząc się przez Skype z użytkownikiem najlepszyprogrameskatv. Pamiętajcie, że każdorazowy kontakt na żywo z Najlepszym programem (przez Skype’a, Face Time, telefonicznie czy też w inny sposób) oznacza udzielenie zgody stacji Eska TV na wykorzystanie wizerunku, a uczestnik zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na publiczne ujawnienie, w tym zamieszczenie na stronie www.eska.tv swoich danych: imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania podczas konkursu, jego promocji, ogłaszania wyników. Zapoznajcie się z regulaminem konkursu „Nowe przysłowia"!


UWAGA! Bilety na Eska Music Awards 2015 będą do odbioru w namiocie Radia Eska przed halą w dniu imprezy, czyli 29 sierpnia 2015, w godz. 14:00-20:00. Osoba odbierająca bilet musi mieć przy sobie dowód tożsamości z danymi zgodnymi z wpisanymi na listę. Można zatem odebrać bilet za inną osobę, jeśli będzie się miało przy sobie jej dowód. Honorowane będzie też ksero dowodu.

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online