KONKURS. Znamy pierwszego zwycięzcę wakacyjnego konkursu Eska TV. Paryż, Londyn, Barcelona? Sprawdź, dokąd pojadą jego bliscy!

05/08/2015 10:08
W wakacyjnym konkursie w Eska TV co tydzień rozdajemy Wam vouchery o wartości 6 000 złotych i wysyłamy Waszych bliskich na wakacje marzeń. Sprawdźcie, kto jest naszym pierwszym zwycięzcą i dokąd jego bliscy pojadą na wakacje marzeń. Jak myślicie, czy będzie to Paryż, Londyn, a może Sycylia? 

Znamy już pierwszego zwycięzcę wakacyjnego konkursu, w którym w Eska TV rozdajemy Wam co tydzień vouchery o wartości 6 000 złotych i wysyłamy Waszych bliskich na wakacje marzeń w wybrane przez nich miejsce. Wysłuchajcie rozmowy, jaką Najlepszy program przeprowadził z  pierwszym triumfatorem naszej zabawy, dowiedzcie się kto otrzyma nasz pierwszy voucher o wartości 6 000 złotych i pojedzie na swoje wymarzone wakacje. Jeśli również i Wy chcielibyście wysłać bliskie Wam osoby na wspaniałe wakacje, zapraszamy Was do naszego konkursu. Dwie wybrane przez Was osoby możecie zgłosić za pośrednictwem strony konkursowej, dołączając uzasadnienie, dlaczego to właśnie taką decyzję podjęliście. Do swojego zgłoszenia możecie dołączyć zdjęcia wybranych osób, choć nie jest to wymagane, by zgłoszenie było ważne. W zgłoszeniu nie zapomnijcie podać swoich danych! A gdy Wasi bliscy będą już na wakacjach, nie stracicie z nimi kontaktu, bo letni roaming w krajach Unii Europejskiej i stały kontakt z bliskimi zapewni Wam formuła rodzina smartfon unlimited!

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online