Adam Lambert i Hurts, a poza nimi? Sprawdźcie, kto wystąpi na gali ESKA Music Awards 2015

25/08/2015 18:35
Adam Lambert i Hurts to dwie międzynarodowe gwiazdy, które pojawią się na scenie na gali rozdania nagród ESKA Music Awards 2015. Przed publicznością w Szczecinie zaprezentują się poza tym także i polscy artyści. Koniecznie sprawdźcie, kto został zaproszony!    
Zdjęcie z artykułu: Adam Lambert i Hurts, a poza nimi? Sprawdźcie, kto wystąpi na gali ESKA Music Awards 2015 ESKA Music Awards 2015 Sarsa; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Adam Lambert i Hurts, a poza nimi? Sprawdźcie, kto wystąpi na gali ESKA Music Awards 2015

ESKA Music Awards 2015 już za kilka dni. Jak co roku uroczystą galę uświetnią występy zaproszonych na uroczystość gwiazd. Z zagranicy przyjadą do nas Adam Lambert i zespół Hurts, ale oprócz nich na scenie w Szczecinie pojawią się także i najpopularniejsi rodzimi wykonawcy. Kogo spośród polskich artystów zobaczymy na gali ESKA Music Awards 2015? Jedną z najciekawszych prezentacji będzie niewątpliwie występ przedstawicielki starszego pokolenia gwiazd polskiej estrady - Maryli Rodowicz. Ale oprócz niej zobaczymy także i młodszych stażem, choć dorównujących gwieździe popularnością młodych wykonawców. Swój udział w gali potwierdzili Margaret, Cleo, Video, Enej, Grzegorz Hyży, Sarsa, Sound'n'Grace i Tabb, Kaen, K2, Agata Dziarmagowska, Donatan i Natalia Nykiel. Gala rozdania nagród ESKA Music Awards 2015 odbędzie się w tym roku 29 sierpnia w Szczecinie. Retransmisję uroczystości będziecie mogli zobaczyć w Eska TV w niedzielę, 30 sierpnia, o godzinie 20:00.

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online