Adele zaśpiewa w najnowszym filmie o Bondzie?

10/07/2017 12:34
Adele w najnowszym odcinku przygód Jamesa Bonda? Producentka filmu chce, żeby Brytyjka zaśpiewała główny motyw muzyczny 25. filmu o agencie 007. 

 

Adele zaśpiewa w kolejnym filmie o Bondzie? Nie jest to wykluczone. Jak donosi The Mirror, producentka najnowszej część przygód agenta 007 Barbara Broccoli chce namówić Brytyjkę, żeby to właśnie ona zaśpiewała główny motyw filmu. Czy Adele przyjmie propozycję? Czy przezwycięży kryzys i wróci do śpiewania?

Końcówka niedawno zakończonej trasy koncertowej promującej najnowsze wydawnictwo brytyjskiej wokalistki była bardzo dramatyczna. Adele straciła głos i była zmuszona odwołać dwa ostatnie koncerty tournée, które miały się odbyć w Londynie. Wcześniej napisała wzruszający list do swoich fanów, w którym wyznała, jak wiele kosztuje ją podróżowanie i występowanie podczas tras koncertowych. Zapowiedziała też, że być może już nigdy nie wyruszy w trasę. Więcej o jej liście przeczytacie tutaj: Adele nie będzie więcej koncertować? Wokalistka napisała pełen emocji list do fanów. Czy przezwycięży trudności i zaśpiewa dla Bonda?

Według The Mirror wokalistkę przekonać może fakt, że w rolę szpiega Jej Królewskiej Mości wcieli się ponownie Daniel Craig. Aktor wcieli się w rolę Bonda już po raz piąty, chociaż wcześniej wielokrotnie twierdził, że nie zamierza ponownie pojawić się w tej roli.

Wcześniejsza współpraca Adele i Daniela Craiga okazała się bardzo udana. Film Skyfall cieszył się wielką popularnością, a nagrana do niego piosenka „Skyfall” została obsypana nagrodami - wokalistka odebrała za nią Oscara, Złoty Glob, Brit Award oraz Grammy.

Przypomnijcie sobie najlepiej znane piosenki z filmów o Bondzie i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w ESKA TV.

 

Sam Smith - „Writing’s On The Wall” - Spectre

 

Alicia Keys & Jack White - Another Way To Die

 

,,The World Is Not Enough" - Garbage - Świat to za mało

 

Tina Turner - GoldenEye

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

 

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online