Agata Dziarmagowska - drugi klip młodej wokalistki już na antenie telewizji Eska TV

09/03/2015 10:30
  Agata Dziarmagowska - drugi klip młodej i bardzo utalentowanej wokalistki możecie już oglądać na antenie telewizji Eska TV! Teledysk powstał do piosenki „Blisko mnie" zapowiadającej debiutancką płytę Agaty.     Piosenka „Blisko mnie" to drugi singiel zapowiadający pierwszą płytę młodej i bardzo utalentowanej polskiej wokalistki Agaty Dziarmagowskiej - rocznik 1997.

O czym jest ta piosenka? Jak wyznaje Agata, „Blisko mnie" to utwór pełen emocji, opowiadający o tęsknocie, miłości, słabościach. - Każdy ma czasem chwile, kiedy zostaje sam i rozmyśla o swoich problemach. Zawsze w takich sytuacjach zakładam słuchawki i słucham piosenek, które opisują to, co czuję - wyznaje wokalistka. - „Blisko mnie" trafia prosto w serce. Mam nadzieję, że będzie on pomocny właśnie w takich chwilach - mówi Agata. Klip możecie już oglądać na antenie Eska TV.

Debiutancki album pochodzącej z Częstochowy wokalistki ukaże się w 2015 roku. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni Warner Music Poland. A teledysk do „Blisko mnie" będziecie możecie już oglądać na antenie stacji Eska TV. Zapraszamy!

Teledysk do piosenki „Blisko mnie" możecie obejrzeć także na stronie internetowej Eska.tv
 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online