Aleksandra Jabłonka odpowie na pytania widzów Eski TV. Pytania polskiej wokalistce możecie zadawać już od dziś na profilu Eski TV na Facebooku!

16/12/2014 16:35
Polska Lista zaprasza na spotkanie z Aleksandrą Jabłonką - młodą i bardzo utalentowaną polską wokalistką. Gwiazda programu odpowie na pytania widzów Eski TV, które już od dziś można zadawać na profilu stacji na Facebooku. Zdradzi także, które z polskich piosenek należą do jej ulubionych.

Jesteście ciekawi, kim jest Aleksandra Jabłonka? Oglądajcie Polską Listę! Ola - jedna z najzdolniejszych przedstawicielek młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej już niedługo będzie gościem w programie. Aleksandra Jabłonka ma już na swoim koncie niejedno osiągnięcie. Wystąpiła w konkursie debiutów na festiwalu w Opolu, a także w programie „Jaka to melodia". Wydała album „Popłyniemy daleko", który zyskał status złotej płyty. Zdobyła nominację w kategorii najlepszy debiut na Eska Music Awards 2012. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej jeszcze więcej, możecie już dziś zadać Aleksandrze pytanie, zostawiając je w komentarzach na profilu Eski TV na Facebooku. Na najciekawsze z pytań Aleksandra odpowie na antenie. Zapraszamy do współtworzenia programu i do oglądania Polskiej Listy!Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online