Alvaro Soler i Minionki razem w jednym klipie! Obejrzyjcie Yo Contigo, Tu Conmigo na eska.tv

11/07/2017 13:12
Alvaro Soler prezentuje nowy klip. Nie jest w nim sam! Towarzyszą mu zespół Morat oraz Minionki. Obejrzyjcie „Yo Contigo, Tu Conmigo (The Gong Gong Song)” na eska.tv! 

Alvaro Soler i... Minionki razem w jednym teledysku. Muzyk, kompozytor i piosenkarz z Barcelony zaprezentował właśnie swoją nową piosenkę wraz z oryginalnym i zabawnym teledyskiem, który na pewno spodoba się wielbicielom sympatycznych żółtych stworków. Kawałek zatytułowany jest „Yo Contigo, Tu Conmigo (The Gong Gong Song)” i pochodzi z najnowszego filmu o Minionkach - Gru, Dru i Minionki.

W nagraniu piosenki Alvaro Solerowi towarzyszył zespół Morat - grupa z Kolumbii, w której twórczości muzyka pop łączy się z folkiem. Morat znany jest na razie przede wszystkim na rynku hiszpańskim i latynoskim, ale wkrótce może się to zmienić, bo zespół ma już na koncie sporo sukcesów, m.in. pięciokrotnie platynowy singiel „Como Te Atreves”, który wielbiciele ich muzyki okrzyknęli piosenką roku.

Film Gru, Dru i Minionki - zwariowane przygody Gru, Lucy, czarnego charakteru Balthazara Bratta i, oczywiście, Minionków - można oglądać w Polsce już od 30 czerwca 2017 roku.

Obejrzyjcie klip Alvaro Solera do „Yo Contigo, Tu Conmigo (The Gong Gong Song)” na eska.tv, przypomnijcie sobie teledyski do piosenek ,,Sofia" i ,,El Mismo Sol"; sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w ESKA TV.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online