Ania Karwan prezentuje autorski utwór zapowiadający jej debiutancką płytę. Obejrzyjcie Mam Was na eska.tv

18/05/2017 13:10
Ania Karwan ma teledysk! Utalentowana polska piosenkarka prezentuje klip do ,,Mam Was". Obejrzyjcie na eska.tv. 

kraj produkcji: Polska; kategoria wiekowa: 12

Ania Karwan prezentuje autorski utwór zapowiadający jej debiutancką płytę i teledysk do niego. Obejrzyjcie ,,Mam Was" na eska.tv. 

Jak dotąd Ania współpracowała przede wszystkim z innymi gwiazdami i próbowała - z niezłym skutkiem - swoich sił w talent show. Dotarła do finału VII edycji ,,The Voice of Poland", a owocem jej udziału w programie był singiel ,,W prezencie", który napisała dla niej Natalia Kukulska - jej trenerka z programu. Młoda polska piosenkarka powoli jednak wybija się na niepodległość.

Kim jest Ania Karwan? Piosenkarka pracuje w polskim show-biznesie już nie od dziś. Lista artystów, z którymi koncertowała i których piosenki współtworzyła jest imponująca - znajdują się na niej między innymi Monika Brodka, Sidney Polak, Marika, Stanisław Soyka, Sofa, Andrzej Piaseczny, Matheo, Sobota i O.S.T.R..

Piosenkarka stawała już także nie raz przed mikrofonem. Jej głos można usłyszeć w licznych polskich produkcjach serialowych i filmowych. Wokalistka wykonuje piosenki z takich filmów i seriali jak między innymi: Pitbull. Nowe Porządki, Planeta singli, Listy do M., Świadek koronny, Przyjaciółki, Hela w opałach, 39 i pół, Naznaczony i Odwróceni.

Koniecznie obejrzyjcie teledysk do piosenki ,,Mam Was" i sprawdźcie przy okazji, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w eska.tv.

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online