Botoks - zwiastun filmu Patryka Vegi do obejrzenia w sieci. Zapowiada się hit? [+18]

06/07/2017 10:59
Botoks - zwiastun filmu o przygodach pracowników polskiej służby zdrowia zapowiada kinowy przebój? Nowy obraz reżysera Pitbulla majaczy już na horyzoncie!

Botoks - zwiastun filmu reżysera i scenarzysty filmu Patryka Vegi oglądać można w sieci od 6 lipca 2017. Z niecierpliwością oczekiwana produkcja opowiada o perypetiach pracowników polskiej służby zdrowia i zawita na ekrany kin tuż po wakacjach. W całości film będzie można obejrzeć już we wrześniu.

Pozbawiona skrupułów przedstawicielka koncernu farmaceutycznego, doktor, która wiąże się z metroseksualnym mężczyzną i lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego, a do tego sanitariusz, który ukrywa przed światem pewien sekret - te wszystkie nietuzinkowe i oryginalne postacie, a także wiele innych spotkają się w najnowszym filmie zatytułowanym Botoks. Jak splotą się ich losy? Jaką rolę w ich perypetiach odegra tytułowy botoks? I czy film okaże się takim hitem jak kolejne części serii Pitbull?

Data premiery filmu Botoks została wyznaczona na 29 września 2017 roku. W głównych rolach: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański i Janusz Chabior.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online