CASTING do nowego programu Eski TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”

08/10/2014 14:18
Odjechani imprezowicze poszukiwani! Twój znajomy to imprezowe zwierzę, które szaleje do białego rana? Potrafi bawić się bez hamulców i w niebanalny sposób? Lubi szokować? Koniecznie zgłoś go na casting do nowego programu Eski TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”!


„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” to nowy program Eski TV, który już niebawem pojawi się na antenie. W kolejnych odcinkach programu kamera Eski TV będzie gościć na trzech imprezach, przyglądając się szalonej zabawie trzech nowych bohaterów programu oraz ich przyjaciół i rejestrując najbardziej odlotowe momenty wieczoru. Następnego dnia prowadzący Janek Pirowski, gospodarz „imprESKI” w Radiu ESKA, wraz z uczestnikami programu będzie omawiać zachowania uczestników imprezy.

Twój znajomy to imprezowe zwierzę, które potrafi bawić się bez hamulców i w niebanalny sposób? Zgłoś go do udziału w programie Eski TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” i baw się razem z naszą ekipą! Zgłoszenia od bliskich i znajomych z krótkim opisem uczestnika oraz kontaktem do siebie należy wysyłać pod adres casting@eska.tv.


Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online