Ciara odsłania prawie wszystko! Nowy teledysk seksownej wokalistki jest już w sieci! Sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w Eska TV!

17/07/2015 13:02
Ciara niemal w całej okazałości w swoim najnowszym teledysku „Dance Like We’re Making Love”! Klip jest już dostępny w internecie. Zobaczcie, co odsłoniła Ciara i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w Eska TV!

Ciara prezentuje nowy teledysk i odsłania w nim prawie wszystko! „Dance Like We’re Making Love” pokazany został publicznie po raz pierwszy we czwartek, 16 lipca na Times Square w Nowym Jorku. A już od dziś klip jest dostępny w sieci. Reżyserią teledysku zajął się Dave Meyers, który ma na swoim koncie współpracę między innymi z Katy Perry i P!nk, a za produkcję singla odpowiedzialny jest Dr. Luke’a, doceniony już wcześniej przez takie gwiazdy jak Miley Cyrus, Pitbull i Britney Spears. A piosenka pochodzi z ostatniej płyty artystki „Jackie", na której znajduje się także kawałek „I Bet”. Album jest szóstą płytą w dorobku jednej z najciekawszych i najzdolniejszych artystek nurtu R&B, autorki tekstów i modelki, która podbiła rynek muzyczny hitami „Love Sex Magic” (z udziałem Justina Timberlake’a), „Goodies” i „I Bet”. Amerykanka ma na swoim koncie 6 albumów, nagrodę Grammy, trzy statuetki BET Awards i MTV Awards, a także współpracę m.in. z Missy Eliot, Will I Am, Janet Jackson, Jay-Z i Justinem Timberlake’iem.

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online