Co się słucha z Warszawy - nie przegapcie pierwszego powakacyjnego odcinka programu! Czwartek, 2 października, godz. 17

02/10/2014 12:39
Pop, house, trance, rock, etno a może coś jeszcze innego? Jakiej muzy słucha się w Warszawie? Czy gust muzyczny warszawiaków odbiega od upodobań mieszkańców innych miast Polski? Odpowiedzi na te nurtujące całą Polskę pytania już dziś o godz. 17 w programie Co się słucha z Warszawy.


Program Co się słucha wraca do ramówki Eski TV po wakacyjnej przerwie. Pierwszy odcinek z nowej serii poprowadzi dla Was Ola, a miastem, w którym nowa gospodyni programu przeprowadzi dla Was swoje muzyczne śledztwo będzie Warszawa. Jesteście ciekawi, czego słuchają młodzi ludzie mieszkający w stolicy Polski? Chcielibyście skonfrontować swoje upodobania muzyczne z wyborami warszawiaków? Chcecie wspólnie z mieszkańcami największej polskiej metropolii posłuchać najmodniejszych ostatnio hitów?

Czy to rzeczywiście prawda, że młodzi warszawiacy tworzą muzyczną awangardę Polski, poszukują nowych brzmień i wyznaczają trendy? Czy da się w kilku zdaniach zdefiniować gust muzyczny mieszkańców największego polskiego miasta? Czy Oli uda się uchwycić muzycznego ducha stolicy i zdefiniować muzyczną tożsamość jej mieszkańców? Koniecznie sprawdźcie! Oglądajcie Co się słucha we czwartek, 2 października, o godz. 17
Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online