Czesław Mozil - nie zgadniecie, gdzie chit-chatował słynny wokalista! My już wiemy. Mozil wygadał się w 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać

11/03/2015 16:21
Teledyski mają wpływ na ludzi. Budzą wspomnienia. Odświeżają pamięć. Inspirują. W programie „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" piosenka - Sak Noel, DJ Kuba & Neitan ft. Mayra Veronica „No Boyfriend" zmusiła Czesława do sentymentalnych wspomnień. Nie zgadniecie, gdzie kiedyś chit-chatował!
- Mi się nawet zdarzyło w Polskim Busie w toalecie gdzie jest Wi-Fi nocą mieć taki chit-chat z koleżanką, ale takie to dawne czasy - opowiadał Czesław Mozil w pierwszym odcinku programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" komentując piosenkę „No Boyfriend". - Cały autobus śpi, wiesz, Polski Bus, cały nocny autobus śpi, a tutaj, wiesz, idziesz z komputerem, laptopem, do toalety, zamykasz się, jest Wi-Fi i chit-chat i wszystko się zgadza i możesz spać dalej - wyznał Mozil. Na kolejny odcinek programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" zapraszamy w najbliższą niedzielę, 15 marca, o godz. 16:00. Usłyszycie w nim następujące piosenki: „Where's Your Head At", „Push The Tempo", „The Rain", „Defto" i „Tonight". Skomentują je m.in.: Z Dupy, Natalia Siwiec, Jankes, Vienio oraz DJ Adamus. Zajrzyjcie na stronę programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" i bądźcie z nami w niedzielę, 15 marca o godz. 16:00!


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online