Czy Igor Herbut miał na sobie coś mięsnego? Szczere wyznanie lidera LemON w programie 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać!

26/03/2015 10:07
Igor Herbut, jedzenie i ciuchy... czym to się może skończyć? Sprawdźcie, do jakiego wyznania i do jakich fantazji skłonił lidera zespołu LemON teledysk Katy Perry „California Gurls" w programie „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać".

- Jakoś tak nigdy nie miałem na sobie niczego mięsnego - przyznał Igor Herbut w programie „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać". W sensie nawet do tego stopnia, że nie rzucano w nas pomidorami, więc pomidorów też nie miałem. W sumie niczym w nas nie rzucano. Jeszcze - zaznaczył wykonawca piosenki „Scarlett". W kolejnym odcinku programu powodami do wyznań i wspomnień będą kolejne teledyski, obok których nie można przejść obojętnie: „Spice Up Your Life" Spice Girls, „Bla Bla Bla" Gigi D'Agostino, „Move in the Right Direction" Gossip, „Baby Baby Baby" Make The Girl Dance oraz „In This World" Moby'ego. Emisja kolejnego odcinka programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" - niedziela, 29 marca, godz. 16:00.

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online