Dance Chart - wszystko, co chcecie wiedzieć o Electocity with Eska oraz dużo wyśmienitej muzyki

01/08/2014 17:25
Jeszcze nie wiecie, kto wystąpi na tegorocznym Electocity with Eska? Koniecznie włączcie telewizor w sobotni ranek i obejrzyjcie Dance Chart. Wasz ulubiony, nieustannie poruszający się w rytm muzyki Puoteck, przygotował dla Was pakiet najważniejszych informacji o tej wyjątkowej imprezie.


W sobotnim Dance Chart dowiecie się, kto pojawi się na scenie tegorocznej edycji Electocity with Eska, gdzie i kiedy odbędzie się ta jedyna w swoim rodzaju impreza, a także jak kupić bilety. Być może zazwyczaj tajemniczy Puoteck zdradzi Wam także, jaką niespodziankę organizatorzy przygotowali w tym roku dla publiczności. Oglądajcie i słuchajcie uważnie, bo Puoteck nie będzie powtarzał dwa razy! Wszakże w Dance Chart znacznie ważniejsza od słów jest jest muzyka. W nadchodzącą sobotę na pewno jej nie zabraknie.

Złotousty i platynonogi Płoteck już od tygodnia w pocie czoła pracuje nad idealnym zestawem tanecznych hitów, które pomogą Wam w tanecznym rytmie i w doskonałym nastroju rozpocząć weekend. W tym tygodniu zagra między innymi „Love too Deep" Ferrecka Dawna & Redondo. Nie przegapcie!


Dance Chart - sobota, 2 sierpnia, godz. 9:00
Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online