Dawid Kwiatkowski o Trójkątach i kwadratach Dawida Podsiadły i Doda o teledysku do Dżagi, czyli pierwszy odcinek programu 100 złotych, czyli teledyski, które opłaca się znać już za nami

10/03/2015 16:43
Dawid Kwiatkowski o „Trójkątach i kwadratach Dawida Podsiadło, a Doda o teledysku do „Dżagi", czyli pierwszy odcinek „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" już za nami. Co się w nim działo? Jakie piosenki pojawiły się na antenie? Kto i jak je skomentował? Przeczytajcie naszą relację i dowiedzcie się, co powiedzieli zaproszeni przez nas goście!

W pierwszym odcinku nasi komentatorzy wzięli na warsztat pięć piosenek, m.in. „Trójkąty i kwadraty" Dawida Podsiadły, Die Antwoord „I Fink U Freeky”, „Dżaga" Dody oraz Faithless - „Miss You Less See You More".

Cymbałki jako metoda

Dawid Kwiatkowski podjął próbę streszczenia teledysku „Trójkąty i kwadraty". - Dawid w tej piosence śpiewa, że stoi na drodze i chyba stoi na drodze, dlatego że klip chyba od tego się zaczyna - mówił Dawid Kwiatkowski. - Potem jednak nagle znajduje się w salce prób ze swoim bandem, gdzie znakomitą rolę odegrały cymbałki, które chyba są kluczową metodą, która gdzieś tam przyczyniła się do powstania tego numeru - opowiadał o swoich wrażeniach po obejrzeniu teledysku Dawid Kwiatkowski. - Potem jest gdzieś na podwórku i łazi z jakimś dziwnym kwadratem. Potem jednak znajduje się na ulicy, chyba jest to Warszawa, więc fajnie - podsumował.

Czy Lubert lubi „Trójkąty i kwadraty"?

Tomek Lubert także zachwycił się cymbałkami z piosenki Podsiadły. - Ja nie wiem skąd Dawid Podsiadło się wziął, wiem że z jakiegoś talent show - zastanawiał się Tomek Lubert. - Muzyka mi się tak średnio podoba, ale ja już starty jestem, więc młodzież nie do końca rozumiem. Spodobała jedna sytuacja, że on śpiewa, że stoi na ulicy i nikt go nie widzi, więc trzeba byłoby uważać, bo może ktoś go przejechać albo coś! No i te cymbałki, takie cymbałeczki, na których sobie gra Dawid, no fajnie i inna muzyka, inny teledysk, nie wiem skąd te trójkąty i kwadraty w tym, o co cho... - podsumował Lubert.

Dlaczego ludzie ekscytując się „Dżagą"?

Doda opowiedziała o kulisach kręcenia klipu do piosenki „Dżaga". - Nie wiem dlaczego ludzie się ekscytują tym teledyskiem do tego stopnia, to był najtańszy teledysk z naszych wszystkich klipów - zastanawiała się seksowna wokalistka. - W ogóle nie mieliśmy na niego budżetu, więc postanowiliśmy pójść do hotelu i nakręcić go w jednym pokoju, na jednym korytarzu. Na szczęście już wtedy miałam męża, który był dosyć charakterystyczny i mi pomógł w tym - zaznaczyła królowa.

Czy Jakóbiak lubi relaksować się w wannie?

A Honey i Łukasz Jakóbiak zdradzili, czy byli w Azji i jak lubią się relaksować przy okazji teledysku Faithless - „Miss You Less, See You More". - Lubię się wyciszyć to prawda, lubię wchodzę do wanny, zapalam świeczki, włączam jakiś utwór, tylko jeden, żeby nie przerwał mi myślenia, jakby nie wybił mnie z rytmu i myślę sobie o przyszłości oczywiście, o swoich planach - zdradził Łukasz Jakóbiak. W następnym odcinku usłyszycie następujące piosenki: „Where's Your Head At", „Push The Tempo", „The Rain", „Defto" i „Tonight". Skomentują je m.in.: Z Dupy, Natalia Siwiec, Jankes, Vienio oraz DJ Adamus. Bądźcie z nami w najbliższą niedzielę, 15 marca, o godz. 16:00. Zajrzyjcie też na stronę programu 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać.
Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online