Doda i Chemical Brothers z nowym teledyskami. Po raz pierwszy pokażemy je Wam w programie Gorąca 20 w najbliższy czwartek

29/06/2015 17:34
Doda ma dla Was na lato swój nowy teledysk! Nie pytaj mnie zobaczycie po raz pierwszy we czwartek, 2 lipca, w Gorącej 20.

Utrzymany w wakacyjnych klimatach najnowszy teledysk Dody powstał na Teneryfie. Ma więc niemałe szanse, żeby stać się hitem lata, zważywszy na scenerię, która towarzyszy w nim królowej. Dzikie plaże i krystalicznie czysta woda na egzotycznej wyspie - widoki te z pewnością pomogą Wam skutecznie wprawić się w letni nastrój, a zobaczyć je będziecie mogli na antenie Eska TV już za kilka dni. Teledysk Dody pokażemy Wam premierowo w najbliższy czwartek, 2 lipca, w Gorącej 20. Ale to nie wszystko, czego możecie się spodziewać w czwartkowym wydaniu notowania naszej listy przebojów. Drugą premierą, jaką dla Was przygotowaliśmy jest najnowsza propozycja Chemical Brothers, klip Go to pierwszy singiel, który brytyjski duet wyprodukował we współpracy z raperem Q-Tip. Kawałek promuje płytę Born in the Echoes. Bądźcie z nami w najbliższy czwartek i oglądajcie Gorącą 20. Startujemy tuż po 15:00!

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online