Ed Sheeran - Gra o Tron 7 rozpoczęła się od odcinka z jego udziałem. Fani: zepsuł klimat!

17/07/2017 13:21
Ed Sheeran pojawił się w pierwszym odcinku serialu Gra o Tron 7. Zagrał epizodyczną rolę i zaśpiewał piosenkę. Fani serialu podzieleni!

 

Ed Sheeran w serialu Gra o tron 7 zagrał epizodyczną rolę wojownika, który wraz z kompanami zatrzymał się w lesie. Zadanie aktorskie powierzone wokaliście wiązało się z tym, co robi najlepiej - Ed zaśpiewał piosenkę.

Słowa utworu, wykonanego przez popularnego wykonawcę pochodzą z piątego tomu sagi Pieśń ognia i lodu pisarza George'a R.R. Martina. ,,He rode through the streets of the city/ Down from his hill on high/ O’er the winds and the steps and the cobbles/ He rode to a woman’s sigh/ For she was his secret treasure/ She was his shame and his bliss/ And a chain and a keep are nothing/ Compared to a woman’s kiss/ For hands of gold are always cold/ But a woman’s hands are warm." 

W pobliżu grupki wojowników, wśród których znajduje się Ed Sheeran przejeżdża na koniu Arya Stark (Maisie Williams). Na ich widok Arya zatrzymuje się i zwracając się do nich: ,,To ładna piosenka. Nigdy wcześniej jej nie słyszałam". Ed odpowiada: ,,Jest nowa". Zapraszają Aryę na posiłek.

Wbrew oczekiwaniom producentów, fani nie byli jednomyślni w ocenie sceny z Edem Sheeranem. W mediach społecznościowych pojawiły się stwierdzenia, że Ed Sheeran zepsuł klimat produkcji, która stała się mniej wiarygodna jako historia fantasy. Zgadzacie się?

Obejrzyjcie teledyski do piosenki ,,Shape Of You" i ,,Castle On The Hill" na eska.tv i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne i nowe teledyski mamy dla was w ESKA TV.


OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online