Ella Eyre akustycznie. Posłuchajcie Good Times w jej wykonaniu i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w Eska TV

19/08/2015 12:44
Ella Eyre kontynuuje promocję swojego debiutanckiego krążka Feline. W sieci pojawiła się właśnie akustyczna wersja kawałka zapowiadającego płytę „Good Times”. Posłuchajcie najnowszej wersji piosenki i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w Eska TV.

Ella Eyre szykuje się do premiery swojego debiutanckiego albumu. Feline pojawi się w sprzedaży już 28 sierpnia 2015 roku, a tymczasem charyzmatyczna wokalistka kontynuuje działania promujące płytę. Światło dzienne ujrzał kolejny singiel z jej pierwszego albumu - „All About You", w sieci pojawiła się także akustyczna wersja piosenki „Good Times”. Feline to jeden z najniecierpliwiej oczekiwanych debiutów fonograficznych tego roku. Ella Eyre mimo młodego wieku zdążyła już zyskać sobie niezwykłą popularność i ma już na swoim koncie sporo muzycznych osiągnięć. Nagrała mini-album Deeper, otrzymała nagrodę Brit Award za piosenkę „Waiting All Night” nagraną z Rudimental, współpracowała także z Bastille i Wiz Khalifa. Płyta Feline nagrywana była w Londynie, Sztokholmie i Los Angeles. Wyprodukowali ją Greg Wells (Adele, Katy Perry), Futurecut, Utters (Drake), Jarrad Rogers (Lana Del Rey, Lauryn Hill), Jonny Lattimer (Ellie Goulding, Sam Smith) i Chris Loco (Kwabs, Wiley). Tracklistę tworzą dotychczasowe przeboje Elli, kawałki, w których wokalistka pojawiła się gościnnie („Gravity” DJ-a Fresh oraz „Waiting All Night” Rudimental) oraz zupełnie nowe piosenki. Posłuchajcie akustycznej wersji „Good Times” i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w Eska TV!

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online