Gdzie odbyć staż? Program Kariera rusza z kolejną odsłoną praktyk! Sprawdź szczegóły

24/03/2014 16:08
Gdzie zrobić praktyki? Gdzie odbyć staż? Szukacie odpowiedzi na te pytania? Program Kariera 2014, który wystartował 4 marca, jest właśnie dla Was! Na laureatów czeka co najmniej 40 miejsc stażowych w najbardziej pożądanych na rynku pracy firmach. Co zrobić, żeby się dostać? Zobacz już teraz na ESKA TV!

Męczy Was przeglądanie ogłoszeń o praktyki i staże, które i tak skończą się serwowaniem kawy? Nie macie pojęcia, gdzie zebrać fajne doświadczenie zawodowe? ESKA TV przedstawia Program Kariera 2014, skierowany do wszystkich studentów 3. roku lub dalszych etapów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie mają ukończonego 30 roku życia (licząc od 4 marca).

Droga do zdobycia wymarzonego stażu jest bardzo prosta: wystarczy wejść na stronę www.programkariera.pl, uważnie zapoznać się z listą oferowanych praktyk, a szczególnie z wymaganiami danej firmy odnośnie profilu potencjalnego kandydata. Następnie wybrać interesującą ofertę i rozwiązać case study preferowany przez firmę. Potem zostaje już tylko wypełnić formularz rejestracyjny składając aplikację. Podczas procesu aplikowania należy załączyć wcześniej rozwiązany case study.

>>> Koncertowe DVD Dody już niebawem w konkursie ESKA TV - sprawdź szczegóły!

Istnieje możliwość wskazania aż 5 firm, w których chciałoby się odbyć staż. Na stronie znajduje się lista firm, biorących udział w programie oraz lista case study – zadań, które należy rozwiązać. Termin zgłoszeń upływa 7 maja 2014 r. o godz. 23:59.

Program Kariera od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, a każda kolejna edycja to około 20 osób na jedno miejsce stażowe! Aż tak duża liczba aplikacji świadczy zarówno o wysokim merytorycznym poziomie praktyk, jak również o tym, że coraz częściej młodzi ludzie myślą bardzo poważnie o własnej karierze zawodowej.

Trzymamy kciuki!

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online