Goście, konkursy, piosenki - Eska TV zaprasza na Najlepszy program w poniedziałek. Dowiecie się dziś, kto pojedzie na koncert Rihanny do Rio!

31/08/2015 15:07
Dużo zabawy, konkursy z nagrodami, najnowsze piosenki - Eska TV zaprasza na Najlepszy program w poniedziałek. Sprawdźcie , kto pojedzie na koncert Rihanny do Rio!

Kończą się wakacje. Dziś ostatni dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego... Najlepszy program już tęskni i szlocha, choć czeka zarazem z niecierpliwością na nowe! Na nowy rok szkolny... Poniedziałkowy program poprowadzą Ola Kot i Jankes, którzy porozmawiają z Wami o tym, co zapamiętaliście z mijających wakacji. Szalona miłość, grube imprezy, pełen relaks w pustym lesie? O tym wszystkim opowiedzieć możecie nam już dziś po 16:00, łącząc się z najlepszym programem telefonicznie lub za pośrednictwem internetu. A co poza tym w Najlepszym programie? Jak się zapewne domyślacie - konkursy! Dartenemy i Bądź niesobą, a przede wszystkim, finał niesamowitego konkursu Droga do Rio. Kto pojedzie do Brazylii i zdobędzie bilet na koncert Rihanny? Z okazji finału naszej zabawy w programie pojawią się Mateusz Krautwurst oraz Kasia Dereń. Startujemy o 16:00. Włączcie Najlepszy program w Eska TV!


Zapoznaj się z regulaminem konkursu Dartenemy

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Bądź niesobą

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online