Stare przeboje i nieśmiertelne hity - klasyki lat 90. nawiedzą nadchodzący Weekend specjalny!

12/08/2016 13:22
Stare przeboje, wypasione evergreeny, muzyczne wspomnienia! W najnowszej odsłonie programu z cyklu Weekend specjalny zaserwujemy wam niesamowitą mieszankę przebojów z ostatniej dekady minionego wieku, czyli z kultowych lat 90. Zapraszamy!   
Zdjęcie z artykułu: Stare przeboje i nieśmiertelne hity - klasyki lat 90. nawiedzą nadchodzący Weekend specjalny! Muzyka online - No Doubt - Don t speak; materiały eska.tv
Ilustracja do artykułu Stare przeboje i nieśmiertelne hity - klasyki lat 90. nawiedzą nadchodzący Weekend specjalny!Stare piosenki, nobliwe przeboje, nostalgia i melancholia. A może wprost przeciwnie? Cudowne wspomnienia, i stare dobre, sprawdzone w niejednej sytuacji evergreeny, które bezbłędnie wprawiają w dobry humor? Najnowsza odsłona naszego coniedzielnego programu z cyklu Weekend specjalny tym razem poświęcona będzie przebojom lat 90.! Piosenki, które usłyszycie powstały wprawdzie już dobre kilkanaście lat temu, ale, jak się okazuje, wciąż są w obiegu. Znamy je, lubimy, a nawet czasem nucimy! I wciąż pojawiają się w miksach, coverach i zestawieniach coraz młodszych artystów! To właśnie one! Przed wami największe hity kultowych lat 90., które bynajmniej nie odeszły w zapomnienie, a dziś są wielkimi przebojami. Wybór najwybitniejszych evergreenów ostatniej dekady dwudziestego wieku z pewnością nie należy do łatwych. Jakie przeboje znajdą się w naszym nostalgicznym programie? Kto zasłużył sobie w nim na zaszczytne miejsce na podium w naszym ranking muzycznych wspomnień? A na rozgrzewkę przed Weekendem specjalnym proponujemy wam wprawienie się w nostalgiczny nastrój z naszą playlistą z piosenkami z ostatniej dekady dwudziestego wieku, którą zatytułowaliśmy Klasyki lat 90. Znajdziecie na niej takie nobliwe kawałki jak: Will You Be There" (Michael Jackson), „What Is Love" (Howard Jones), „ I Wszystko Się Może Zdarzyć" (Anita Lipnicka), „The River Of Dreams" (Billy Joel) oraz „Kiss From A Rose" (Seal). esteście gotowi na niesamowitą podróż w czasie? Zapraszamy! Weekend specjalny - niedziela, 14 sierpnia 2016, godz. 10:00. Eska TV.

 

PLAYLISTA KLASYKI LAT 90.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online