Guy Sebastian na koncercie w Polsce. Premiera płyty „Madness" już w piątek, 10 lipca. Sprawdź, jakie nowości muzyczne mamy dla Ciebie w Eska TV!

09/07/2015 15:03
Guy Sebastian na jedynym koncercie w Polsce! Australijski artysta 30 sierpnia zagra w warszawskiej Stodole, a już w piątek, 10 lipca, ukaże się jego najnowsza płyta„Madness". Sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w Eska TV!

Guy Sebastian jest Australijczykiem, chociaż urodził się w Malezji. Na swoim kontynencie odniósł już niemały sukces. Wygrał w australijskiej odsłonie programu Idol, był jurorem w australijskim X-Faktor, zdobył aż 22 nominacje do australijskich nagród muzycznych ARIA Award, a jego płyty biją w Australii rekordy sprzedaży. Ale nie tylko tam. Singiel Guya „Battle Scars" zyskał status platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Z kolei na Eurowizji w 2015 roku wokalista podbił serca publiczności i krytyki wykonując przebój „Tonight Again". Nic dziwnego, że Guy Sebastian wyrusza teraz na dalszy podbój świata. Premiera jego najnowszej płyty została zaplanowana na piątek, 10 lipca, a już 30 sierpnia artysta odwiedzi Polskę i zagra koncert w warszawskiej Stodole. Bilety na jego występ możecie kupić m.in. w serwisie www.LiveNation.pl.


Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online