Hip Hop Raport Projekt Ełk 2014 - już w tym tygodniu wielkie hiphopowe święto

30/06/2014 14:49
HHRPE, czyli Hip Hop Raport Projekt Ełk - największy festiwal kultury hip-hop w Polsce rozpocznie się już w najbliższy czwartek w Ełku. Miejsce: malownicza Plaża Miejska.
Pierwszy dzień HHRPE to szalone konkursy i brawurowe popisy, które nie pozostawią wątpliwości, że hip-hop to nie tylko styl muzyczny, ale przede wszystkim płynący wartkim strumieniem nurt popkultury. Tego dnia zetrą się ze sobą najlepsi zawodnicy jeżdżący na desce i bmxach, popisywać będą się parkourowcy, b-boyingowcy i c-walkowcy, swoje umiejętności zademonstrują twórcy graffiti, a także reprezentanci innych dziedzin związanych z hip-hopem. Wstęp na pierwszy dzień festiwalu jest bezpłatny.

W piątek rozpoczną się koncerty. Nie zabraknie na nich największych gwiazd sceny hiphopowej, a także młodych, dobrze się zapowiadających wykonawców hip-hopu w Polsce. Zagrają m.in. Liroy, Wzgórze Ya-Pa 3, Hemp Gru, Peja, W.E.N.A, O.S.T.R. oraz wielu innych.

Na stoiskach w festiwalowym miasteczku będzie można kupić odzież i płyty, napić się i zjeść coś dobrego. Będzie można także zrelaksować się pływając na kajaku czy rowerze wodnym. Osobom spoza Ełku zostaną udostępnione dwa pola namiotowe wyposażone w natryski i toalety.

Ważna wiadomość dla fanów futbolu! Nie musicie wybierać między miłością do hip-hopu a uwielbieniem dla piłki! Na telebimach wyświetlane będą na bieżąco mecze mundialu w Brazylii!

Patronat nad Hip Hop Raport Projekt Ełk 2014 objęła ESKA TV.


Line-up:

Piątek, 4 lipca, od godz. 14:45: Liroy, Wzgórze Ya-Pa 3 , Molesta Ewenement (z płytą Skandal), Pokahontaz, Ten Typ Mes, Bisz/B.O.K., Małpa, Zeus, Bezczel, Metrowy, Vixen, Rezydent, Sójson&Beton

Sobota, 5 lipca, od godz. 13:30: Hemp Gru, Kali x Paluch, Peja/Slums Attack, JWP x Bez Cenzury x Siwers, Sobota, Polski Mistrzowski Manewr, VNM, Kaen, NON Koneksja, KęKę, W.E.N.A, Rasmentalism, Pyskaty, Eripe/Quebonafide, Planet ANM, Heavy Mental, gość specjalny - Dixon 37

Niedziela, 6 lipca, od godz. 15:00: O.S.T.R., SokóŁ z Marysią, Donguralesko, Pih, Trzeci Wymiar, RH- (Hades i Raku), Shellerini, Te-Tris, Polska Wersja x Ak47, Solar x Białas, Młody PSZ, goście specjalni

Prowadzenie : Projekt Wan i RWS


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online