Jak się bawić, to na całego! Siódmy odcinek reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy już w niedzielę, 14 grudnia, o godz. 23

11/12/2014 12:29
Ostre balety, odlotowi balangowicze i najlepsze patenty na udaną imprezę. Nigdy nie kończąca się zabawa i kreatywne pomysły na spędzenie wieczoru. Szalone wyczyny i dzikie harce. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie w siódmym odcinku reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy. Na antenie już w niedzielę, 14 grudnia, o godz. 23:00!

Ułańska fantazja i brak hamulców, czyli mieszanka wybuchowa, która sprawia, że bohaterowie reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy potrafią bawić się na całego, a na imprezach nigdy się nie nudzą. O nudzie nie mogą mówić także ich współbiesiadnicy, choć nie zawsze pochwalają ich kontrowersyjne zachowania. Bohaterowie siódmego odcinka programu Patryk, Michał i Filip zapraszają Was do wspólnej zabawy.Patryk pochodzi z Warszawy. Mieszka wraz z mamą i ojczymem. Nie pracuje, ale zdarza mu się, że pomaga ojczymowi, który prowadzi firmę budowlaną. Pieniądze na imprezy dostaje od rodziców. Niemałe kieszonkowe wydaje zazwyczaj na imprezy ze znajomymi. Zdarza się, że potrafi jednej nocy przepuścić nawet 1000 złotych na alkohol – pije głównie whiskey, a jak wiadomo – dobra whiskey kosztuje. Na imprezach bywa nieobliczalny. Na jednej z domówek u kolegi rozebrał się do naga, następnie wybiegł na piętro, gdzie natknął się na babcię gospodarza i doprowadził ją prawie do zawału serca. Gdy Patryk nie imprezuje, wolny czas spędza z dziewczyną Martą lub na marzeniach o motorze KTM, który chce sobie sprawić, jak tylko zrobi prawo jazdy.

Imprezka Patryka zacznie się klasycznie – zaprosi kamerę Eski TV najpierw na bifor w jednym z warszawskich apartamentów. Następnie brygada przeniesie się do jednego z warszawskich klubów.Michał mieszka z dziadkami na warszawskim Bródnie, gdzie przeprowadził się z Konstancina, by być blisko swojej dziewczyny. To jedyny jak dotychczas uczestnik „Wczorajszych”, który stroni od alkoholu. Od pewnego czasu na poważnie zajął się kulturystyką. Z tego powodu rzucił nawet dalszą naukę, by w spokoju zrobić kurs trenera kulturystyki i móc w przyszłości realizować swoją pasję. Co ciekawe, jeszcze do niedawna Michał był całkiem inny - nadużywał alkoholu i papierosów, chodził na „ustawki”, co chwilę zmieniał dziewczyny. Obecnie to odmieniony chłopak - trochę za sprawą sportu, ale w znacznej mierze dzięki swojej ukochanej.

Michał chce zorganizować nieziemską balangę, która rozpocznie się u niego w domu, a następnie przeniesie do klubu Park. Choć deklaruje, że nie pije już tak jak kiedyś, nigdy nic nie wiadomo. Jeśli imprezka się rozkręci, a Michał przegapi ostatni kontrolowany kieliszek, to niewykluczone, że powrócą dawne przyzwyczajenia...Filip pochodzi z Krakowa. Na co dzień zajmuje się kosmetyką, wizażem i charakteryzacją, a także piercingiem i skaryfikacją. Wciąż się dokształca – obecnie uczy się w Gdyni w jednej z najlepszych szkół wizażu w Polsce. To postać niewątpliwie nietuzinkowa, połączenie dwóch osobowości – sympatycznego Filipa z nieobliczalnym alter ego o imieniu Holly. Jest crossdresserem – miesza style, lubi damskie ubrania i kobiecy look. Filip nie zawsze ma ochotę na szalone imprezy i bywa, że przesiaduje weekendami w domu. Jednak gdy znajomym uda się namówić go na balangę, Filip nie ma sobie równych. Upija się do nieprzytomności, tańczy na stołach, szaleje do białego rana i bez opamiętania.

Filip do Warszawy przyjeżdża wraz z grupą znajomych. Imprezę rozpoczną od bifora w wynajętym apartamencie. Następnie udadzą się do jednego z warszawskich klubów.


Siódmy odcinek programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” - niedziela, 14 grudnia, godz. 23:00Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online