„Jako w piekle, tak i na Ziemi" od piątku w kinach. Młoda i piękna archeolożka Scarlett w poszukiwaniu kamienia filozoficznego. Czy go znajdzie?

02/09/2014 16:36
Piękna kobieta, paryskie katakumby i kamień filozoficzny, czyli mieszanka wybuchowa na ekranie. W najbliższy piątek do kin wchodzi film „Jako w piekle, tak i na Ziemi".


Czego na prawdę warto szukać? Odpowiedź jest oczywista. Kamienia filozoficznego, czyli magicznej substancji, która metale nieszlachetne zamienia w złoto. W dawnych wiekach szukali jej alchemicy. Dziś, w czasach demokracji, szukają jej wszyscy. Na przykład Scarlett Marlowe (Perdita Weeks), zbuntowana poszukiwaczka przygód i błyskotliwa archeolożka.

Scarlett ma ostatnio dużo zmartwień. Jej ojciec popełnił samobójstwo, a ona sama stawić musi czoła pogłoskom o jego niepoczytalności. Chciałaby dokończy jego dzieła i udostępnić światu jego osiągnięcia. Usiłując odnaleźć kamień filozoficzny odkrywa pewnego dnia, że obiekt jej poszukiwań może znajdować się się pod paryskim brukiem, ukryty w największej na świecie krypcie - w paryskich katakumbach.

Do zrealizowania misji odkrywczej, Scarlett rekrutuje swoją dawną miłość - błyskotliwego archeologa
George'a (Ben Feldman) oraz Benji'ego (Edwin Hodge) - cierpiącego na klaustrofobię kamerzystę amatora, zupełnie nieświadomego, dokąd zawiedzie go ta wyprawa.


Eska TV objęła „Jako w piekle, tak i na Ziemi" patronatem medialnym. Premiera 5 wrześniaOstatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online